Hjem Nye bidrag Om sidene
Sorter etter



Akershus
Aust-Agder
Buskerud
Finnmark
Hedmark
Hordaland
Møre og Romsdal
Nordland
Oppland
Oslo
Rogaland
Sogn og Fjordane
Svalbard
Telemark
Troms
Trøndelag
Vest-Agder
Vestfold
Østfold

Høyre og venstre sees fra salen. Venstre = Stage Right / Høyre = Stage Left.
Bergen - Hordaland

Bergen Internationale Teater

Sist oppdatert 13/11/2016

Innlast:

Scene:

Dimmerland:

Trekk:

Oppbevaring av tomkasser:

Sal:

Mikserposisjon:

Lydanlegg:

Akustikk:

Mat:

Garderober:

Adresse:

Strandgaten 205

5004 Bergen

Hotel:

Clarion Hotel Admiral - Bergen

C. Sundts gate 9

5004 Bergen

Telefon: 55 23 64 00

Fax: 55 23 64 64

Epost: cl.admiral@choice.no

Hjemmeside: www.admiral.no

Avstand Hotel-Spillested:

Taxi:

Hjemmeside:

bit-teatergarasjen.no

Administrativ Kontakt:

Sven Åge Birkeland Teatersjef

sven@bit-teatergarasjen.no

+47 92022009

Tone Iren Myklatun Kontor- og økonomiansvarlig

tone@bit-teatergarasjen.no

Andreas Langenes Kommunikasjonsansvarlig

andreas@bit-teatergarasjen.no

+47 92618161

Karoline Skuseth Kurator faglig program / produsent

karoline@bit-teatergarasjen.no

+47 99278929

Håvard Pedersen Produksjonsleder

havard@bit-teatergarasjen.no

Ingrid Ellestad Produsent

ingrid@bit-teatergarasjen.no

Anna Borcherding Festivalprodusent

anna@bit-teatergarasjen.no

Rune Salomonsen Info- og salgsmedarbeider / Husfilosof

rune@bit-teatergarasjen.no

Ragnhild Gjefsen Info- og salgsmedarbeider (permisjon høst 16)

ragnhild@bit-teatergarasjen.no

Eirik Gjære Info- og salgsmedarbeider

eirik@bit-teatergarasjen.no

Kristina Melbø Valvik Koordinator PrøveRommet

proverommet@bit-teatergarasjen.no

Postadresse:

Telefon:

+47 55 23 22 35